Informujemy, że w dniu 17.12.2011. w godzinach 12.45-18.00 na hali sportowej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Tenisowej 33 odbędzie się III Mistrzostwa Szczecina w Touch Rugby.

Impreza ma na celu propagować wspaniały sport jakim jest rugby w środowisku szczecińskim.

Przewidujemy udział studentów:
-Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego,
-Uniwersytetu Szczecińskiego,
-Akademii Morskiej,
oraz zawodników: Kaskady Szczecin, LZS Bezrzecze oraz młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.

W historii mistrzostw Szczecina w Touch Rugby niekwestionowanym liderem w klasyfikacji zdobytych mistrzostw jest drużyna AZS ZUT Rugby Szczecin, która dwukrotnie sięgnęła po to trofeum. Trzecia edycja mistrzostw będzie wielkim sprawdzianem dla drużyny AZS ZUT Rugby, która będzie musiała udowodnić swoją dominację w Touch Rugby w środowisku szczecińskim. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to wielkie wydarzenie, które zapewni Państwu niezapomniane emocje i wspaniałą zabawę. Dla smaczku nadchodzących wydarzeń zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z poprzednich edycji mistrzostw Szczecina w Touch Rugby:

- Zdjęcia z pierwszego turnieju Touch Rugby

- Zdjęcia z drugiego turnieju Touch Rugby

W celu uzyskanie szczegółowych informacji prosimy o kontakt.