Witam, wraz z niezadowoleniem części osób z działania poprzedniej strony i za namową niektórych z nich postanowiłem wyjść na przeciw i zrobić nową stronę opartą na WordPressie. Strona została założona na uczelnianym serwerze, na moim osobistym koncie z tego względu odpowiadam za treść na stronie. Oznacza to tyle, że będę administratorem.

Serwer:

Jak już wspomniałem serwer jest uczelniany, to też nie będzie żadnych reklam oraz nieprzewidzianych przerw w działaniu strony, nie ma również mowy o komercji na stronie. Adres strony jak zauważyliście jest dziwny ale w miarę rozwoju strony i waszą chęcią zmiany adresu np. na www.azsrugby.zut.edu.pl  wystosuje odpowiednie pismo do administratorów uczelnianego serwera z prośbą o przydzielenie nam odpowiednią domenę i miejsce na serwerze.

Założenia strony.

Jak widzicie na stronie można się zalogować, służy to temu abyście i wy tworzyli tą stronę. W przeciwieństwie to starej strony prowadzonej przez jednego biednego Norberta :) ta strona ma być prowadzona przez nas wszystkich. Wystarczy się zarejestrować i pisać nowe newsy, ciekawe wydarzenia, relacje z meczów, turniejów, wasze doświadczenia i np programy treningowe. Część osób będzie miało większe uprawnienia np dodawanie nowych zdjęć, nowych stron,odnośników, robienia ankiet, a część tylko np pisania nowych ciekawych newsów w łatwy, przyjemny sposób przy użyciu przeglądarki (pisanie newsów jest tak proste jak pisanie mail).

Koniec:

Jeżeli  nie będzie zainteresowania i współpracy przy tworzeniu nowych wiadomości to po jakimś czasie strona zniknie.

Paweł Targosz (targi)